Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Stadion za blisko kościoła?

Utworzony przez przyjezdny, 20 lutego 2012 r. o 12:24
:"..Ludzie zarzucają mu pijaństwo, wulgarne zachowanie i nie dbanie o kościół."   trzeba wywlec na światło dzienne, to co boli ..... dobty chreścijanin,  nie ma duszpasterstwa ...   bieżące : http://podlasie24.pl/wiadomosci/diec.-siedlecka/oswiadczenie-wydzialu-duszpasterskiego-kurii-diecezjalnej-siedleckiej-104bc.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radzę ziemiance wejść na stronę... Stowarzyszenie Turystyczno Kulturalne w Janowie Podlaskim. Tam dowie się ziemianka, co robi dobrego to Stowarzyszenie.   Ale mi się wydaje, że żadnej tu ziemianki nie było! To nienawiść za wszelką cenę chce uziemnić to przykładne, patriotyczne Stowarzyszenie w Dniu Niepodległości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ta ziemianka była? Nikt tego nie wie. Jeżeli była to powinna dziękować, że stoi jeszcze stara plebania, że została ocalona piękna lipa - pomnik przyrody, że nie zostało zamienione to urokliwe miejsce na chory stadion! Bo betonu w Janowie jest już, o dużo za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki masz cel w wywlekaniu tych przecież rzadko mających miejsce zdarzeń?Zajście z 2009r o którym czytaliśmy w swoim czasie.Paskudna robota i czy masz z tego satysfakcję?!
Ja tego nie pisałem, ale do cholery ile tego można kiedy kler zobaczy swoje błędy ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ta ziemianka była? Nikt tego nie wie. Jeżeli była to powinna dziękować, że stoi jeszcze stara plebania, że została ocalona piękna lipa - pomnik przyrody, że nie zostało zamienione to urokliwe miejsce na chory stadion! Bo betonu w Janowie jest już, o dużo za dużo.
Przepraszam,  ja  tylko  pytałam  o  to  rzekome  stowarzyszenie,  o  którym  nikt  nic  nie  chciał  powiedzieć,  mówiąc,  że  na  ten  temat  nic  nie  wie.  Ale  teraz  po  tych  wpisach   już  nie  będę  pytała  co  to  za  stowarzyszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam,  ja  tylko  pytałam  o  to  rzekome  stowarzyszenie,  o  którym  nikt  nic  nie  chciał  powiedzieć,  mówiąc,  że  na  ten  temat  nic  nie  wie.  Ale  teraz  po  tych  wpisach   już  nie  będę  pytała  co  to  za  stowarzyszenie.
Najprawdopodobniej trafiła Pani na wrogów Stowarzyszenia, dlatego nikt nie chciał nic powiedzieć. Wrogowie są zazdrośni, że Stowarzyszenie potrafi zorganizować wspaniałe imprezy dla dzieci i dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale  teraz  po  tych  wpisach   już  nie  będę  pytała  co  to  za  stowarzyszenie. Najprawdopodobniej trafiła Pani na wrogów Stowarzyszenia, dlatego nikt nie chciał nic powiedzieć. Wrogowie są zazdrośni, że Stowarzyszenie potrafi zorganizować wspaniałe imprezy dla dzieci i dorosłych. Przykro  mi,  że  ta  odpowiedź  mija  się  z  problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale  teraz  po  tych  wpisach   już  nie  będę  pytała  co  to  za  stowarzyszenie. Najprawdopodobniej trafiła Pani na wrogów Stowarzyszenia, dlatego nikt nie chciał nic powiedzieć. Wrogowie są zazdrośni, że Stowarzyszenie potrafi zorganizować wspaniałe imprezy dla dzieci i dorosłych. Przykro  mi,  że  ta  odpowiedź  mija  się  z  problemem.
  A jakiż ma Pani problem? Czy tym problemem jest wzorowo funkcjonujące Stowarzyszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zdewastowanego kościółka, dzwonnicy bez dzwonu, to nie widziałaś ziemianko - patriotko ?   kiedyś wioska Werchliś  utrzymywała ten kościółek i księdza zakonnika ! dziś nic nie  przeszkadza  niczego nie szuka i niczego innego nie widzi - ziemianka  patriotka,  nic tylko brak informacji o  stowarzyszeniu !   a czemu księża  sie nie wstydzą razem z gminą ze w centrum taki zabytek niszczeje ?   normalne że społecznie działające stowarzyszenie niewiele może zrobić, jeśli kładzie się kłody pod nogi ! a nie faktycznie pomaga żeby w tej małej Ojczyznie - gminie coś innego, także dobrego zrobić! co nie jest szablonowe i nie pochlebia włodarzowi ! Stowarzyszenie i wolontariusze pensji nie bierze co miesiąc za pracę, ale wymaga się jakby miało pracować na etacie !   A ziemianka patriotka to chyba uczona jest, także może sie przyłączyć do działalności stowarzyszenia, komputer ma to i adresata  znajdzie, jak stronę internetową znalazła do wpisu ! bez złośliwości nic prostszego   Ziemianko patriotko przyjedź w przyszłym roku wcześniej i pozgrabiaj liście na grobach, zapal świeczkę od siebie, pozbieraj śmieci wokół kościółka, nie patrz na to czy cię ktoś zauważy przy tej pracy ! Z mogił żołnierskich usłyszysz : Bóg zapłać!
  Świetne uzasadnienie! Niech ta ziemianka weźmie te pouczenia do serca. Ciekawe skąd ona przyjechała! Ja myślę, że ona [on] jest miejscowa [ y ] bo nawet wiedziała, że na defiladzie nie było Stowarzyszenia. A to mieli transparent nieść, albo napisać sobie na czołach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne uzasadnienie! Niech ta ziemianka weźmie te pouczenia do serca. Ciekawe skąd ona przyjechała! Ja myślę, że ona [on] jest miejscowa [ y ] bo nawet wiedziała, że na defiladzie nie było Stowarzyszenia. A to mieli transparent nieść, albo napisać sobie na czołach?
Zobaczymy  ile  wkładu  da  stowarzyszenie  w  poszkodowanych  na  Filipinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy  ile  wkładu  da  stowarzyszenie  w  poszkodowanych  na  Filipinach.
  Jeszcze ziomalko nie odjechałś ? A to z ciebie tubylczy oszust! Nieładnie! Oj nieładnie! Z takimi nie gadam, co pieniądze liczą i przewracają ludzkie kieszenie. Pamiętaj, że wdowa rzuciła grosik, a dała najwięcej!   Znam cię draniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy  ile  wkładu  da  stowarzyszenie  w  poszkodowanych  na  Filipinach.
Uważaj bo zaśniesz na pieniądzach! Podaruj ludziom trochę słońca! W najbliższej kadencji wszystko przepadnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co  roku  11  listopada  przyjeżdżam  do  Janowa na  grób  mojego  ojca -  powstańca.  W  tym  roku  byłam  urzeczona  oprawą  obchodów  95  rocznicy  Niepodległości.  Obok  delegacji  urzędowych  widziałam  nawet  jak  prywatnie  jakiś  obywatel  składał  kwiaty  na  grobach  przy  małym  kościółku,  jako  ostatni  ze  składających. To  bardzo  mnie  i  moje  wnuki  cieszy.  Zasmucił  mnie  jednak  porządek  przy  starej  plebanii. Nie  ma  tam  żadnej  informacji,  kto  tam  gospodarzy.  Dowiedziałam  sie  że  istnieje  jakieś  stowarzyszenie,  ale  tablicy  informacyjnej  nie  spotkałam.  Nie  do  wiary  nikt  w  Janowie  nie  wie  co  to  za  stowarzyszenie.  Nie ma  reprezentacji  na  defiladzie. -  To  żałosne.  Czekam  do  następnego  roku,  by  być  całkowicie  usatysfakcjonowaną.
To wymyślona bajka dla dzieci. Dorośli takie bzdury wyrzucają do kosza. Trzeba być mało inteligentnym. albo raczej nie mieć w ogóle inteligencji żeby napisać taką durnotę. A durnota zdradza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wymyślona bajka dla dzieci. Dorośli takie bzdury wyrzucają do kosza. Trzeba być mało inteligentnym. albo raczej nie mieć w ogóle inteligencji żeby napisać taką durnotę. A durnota zdradza.
Masz  rację. Bajek  dla  dzieci inteligentni  ludzie  nie  komentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można nie komentowaś wcale... ale żeby z żyjącego ojca uczynić nieżyjącego powstańca... to zgroza! A w jakim to powstaniu brał on udział? W listopadowym [1830r.] w styczniowym [1863r] czy warszawskim [1944r.] To niemało masz lat ziomlaku! A może zjawą jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można nie komentowaś wcale... ale żeby z żyjącego ojca uczynić nieżyjącego powstańca... to zgroza! A w jakim to powstaniu brał on udział? W listopadowym [1830r.] w styczniowym [1863r] czy warszawskim [1944r.] To niemało masz lat ziomlaku! A może zjawą jesteś?
Ten  ziomal  ma  coś  w  sobie  z  ciebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten  ziomal  ma  coś  w  sobie  z  ciebie....
nigdy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy!!!
Taka  odpowiedź  dyskwalifikuje  ciebie  jako  homo  sapiens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka  odpowiedź  dyskwalifikuje  ciebie  jako  homo  sapiens
  To powiedziałeś do siebie niemyślący ziomalu, bo tylko ty modlisz się na grobach, których nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można nie komentowaś wcale... ale żeby z żyjącego ojca uczynić nieżyjącego powstańca... to zgroza! A w jakim to powstaniu brał on udział? W listopadowym [1830r.] w styczniowym [1863r] czy warszawskim [1944r.] To niemało masz lat ziomlaku! A może zjawą jesteś?
  bo on był cienki z historii i nie orientuje się w czasie. chciał dokopać Stowarzyszeniu, a dokopał sobie! brudna praca nie popłaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 296

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...